خانه / مطالب مرتبط / انواع سئو: خارجی و داخلی

انواع سئو: خارجی و داخلی

از آن جا که این روزها، سایت ها روز به روز در حال بیشتر شدن هستند این مدیران سایت ها هستند که باید به فکر این باشند که وب سایتشان را در میان رقبا، موفق تر جلوه دهند. جلوه کردن موفقیت چیزی نیست جز رسیدگی به محتوای سایت و البته تولید محتوای عالی و در خور سایت، و اینکه بتوانید سایت را در موتور جستجو موفق تر کنید. بدین منظور از تجربیات ادمین یار استفاده می کنیم و به شما کمک می کنیم تا کمی از این محتوا سر در بیاورید.

 انواع سئو: خارجی و داخلی

بهینه سازی سایت روند بسیار متنوع، لذت بخش و البته زمان بری است که بسیاری از افراد در بخش آخر یعنی زمان بر بودن آن دچار مشکل می شوند.

باید بدانید که گوگل به سایت هایی امتیاز مثبت می دهد که دارای چند ویژگی باشند:

اینکه با طمانینه، و به آرامی روند زندگی خود را در میان وب های دیگر ادامه دهند

اینکه حاوی مطالب مفید و جدید باشند

اینکه بتوانند با محتوای عالی، کاربران را به دنبال خود بکشند

اصول اولیه و اصلی گوگل را در محتوا بکار گیرند

و…

در این میان بهینه سازی سایت می تواند کاری بسیار قوی و البته بسیار زمان بر باشد که یک مشاور بهینه سازی سایت می تواند در این برهه شما را یاری کند.

شما می توانید از دو جهت سایت خود را بهینه کنید. یکی بهینه سازی داخلی سایت که اصطلاحا آن را on page seo می نامند و بعد دیگر هم بهینه سازی خارجی نام دارد که آن را off page seo می نامند.

سئوی داخلی بر روی محتوا صورت می گیرد و شما باید بتوانید روی کلمات و عبارات کلیدی، عناوین، متن و عکس ها به خوبی طبق اصول کار کنید

اما سئوی خارجی بر اساس منابعی صورت میگیرد که روی سئوی سایت بسیار موثرند. این موارد شامل بهینه سازی سایت و استفاده از آن در شبکه های اجتماعی و … می باشد.

سایت بهینه سازی شده سایتی است که بیشترین تلاش ها در محتوا و قالب آن صورت گیرد به طوری که بتواند از قوانین و اصول گوگل پیروی کند. شما برای بهینه سازی سایت نیاز دارید که یک مشاور داشته باشید و بهینه ساز به شما کمک کند که پتانسیل های لازم را در این باره بشناسید و بکار گیرید.

بهینه سازی محتوای سایت که on page است، به شما این امکان را می دهد که تنها به میزان 25 درصد، به بهینه کردن سایت خود کمک کنید حال آنکه 75 درصد تلاش ها برای بهینه سازی خارجی است که انرژی و توان زیادی می طلبد.

با افزایش روز به روز کیفیت سایت شما برای گوگل، یا اصطلاحا بهینه سازی، می توانید به راحتی به صفحات اولیه جستجوی گوگل نزدیک شوید، و ترافیک را به سمت خود جذب کنید.

یکی از کارهایی که سئوی خوب روی سایت شما انجام می دهد این است که کمک می کند تعداد ایندکس های شما بالاتر  برود. البته این کار به تنهایی با یک سری قواعد seo سایت صورت نمی گیرد بلکه باید از نظر محتوا، ساختار محتوا و … کارهایی روی سایت صورت بگیرد تا بتوانید خودتان را در دل موتور گوگل جا کنید.

منبع:

elmology.ir

درباره ی مجید درویش زاده

همچنین ببینید

چگونه اعتماد به نفس خود را افزایش دهیم؟

آیا اولین باری را که برای استخدام، قرار مصاحبه داشتید و می خواستید در مقابل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی پشتیبانی تلگرامی لاین استور