خانه / آموزش / با دیدن تبلیغات در شبکه های اجتماعی بیشتر تحقیق کنید

با دیدن تبلیغات در شبکه های اجتماعی بیشتر تحقیق کنید

امروز مطلبی خوندم با عنوان اینکه :

به تبلیغات ناشناس در شبکه های اجتماعی اعتماد نکیند

روز جهانی گردشگری نزدیک است و بر همین اساس جلسه ای آموزشی در رابطه با گردشگری و موضوعات مرتبط با آن در تهران برگزار شد. در این کارگاه آموزشی که پلیس فتا هم در آن حضور داشت، موضوعاتی مانند خدمات سفر در فضای مجازی در این نشست مطرح شد.
بر این اساس، خبرهای منتشر شده در اخبار میراث فرهنگی و گردشگری حاکی از گفتگوهای مدیر میراث فرهنگی و گردشگری درباره ی نواردی مانند خرید و فروش تورهای گردشگری در فضای مجازی بود. او در این باره گفت برنامه های شبکه های اجتماعی مانند چاقویی هستند که دولبه دارند و در عین حال که می تواند مفید باشد می تواند خطرناک باشد. فضای مجازی به گونه ای است که قوانین آن مانند دنیای واقعی تعریف شده نیستند و  بیشتر در آن امکان به خطا رفتن وجود دارد.
امروزه در شبکه های اجتماعی گونااگون تبلیغات بسیاری در باره ی خدمات سفر و برگزارهای تورهای مختلف دیده می شود اما باید دقت کرد که در این فضا نمی توان واقعیت را به درستی متوجه شد. پس بهتر است که به تبلیغات ناشناسی که خدمات سفر و. مسافرتی را تبلیغ می کنند اطمینان نکنیم.

در رابطه با این موضوع با توجه به اینکه تمام کار , تبلیغات من در همین زمینه هست گفتم به دوستان خودم بگم که بعد از دیدن تبلیغات در شبکه های اجتماعی بدون تحقیق اون ها رو قبول نکنید …

و امیدوارم بتونم در مطالب بعدی برای شما از معیار های سنجش اعتبار یک سایت در اینترنت صحبت کنم

درباره ی مهندس درویش زاده

همچنین ببینید

اولین قدم در راه اندازی کسب و کار الکترونیک

در کسب‌و‌کار معمولا کسانی موفق‌تر هستند که به دنبال درآمدهای پایدار هستند. درآمدهای پایدار معمولا …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی پشتیبانی تلگرامی لاین استور