خانه / مطالب مرتبط / تاثیر تکنولوژی بر روابط عاشقانه را کشف کنید و هیجان‌ زده شوید

تاثیر تکنولوژی بر روابط عاشقانه را کشف کنید و هیجان‌ زده شویداگر بخواهیم از دید مادربزرگ‌ها مسئله تاثیر تکنولوژی بر روابط عاشقانه را واکاوی نماییم، آخرش به این نتیجه خواهیم رسید که تکنولوژی، روابط ما را به تباهی می‌کشاند.

کلام مشترک آنها هم چیزی جز این جمله معروف ۷ کلمه‌ای نیست: زمان ما که از این چیزها نبود!!!

تاثیر تکنولوژی بر روابط عاشقانه در طول زمان چگونه تغییر یافته است؟

در زمان‌های قدیم که اینستاگرام، تلگرام، لینکدین و سایر شبکه‌های اجتماعی چنین پرسرعت نمی‌تاختند و اصلا وجود نداشتند، اظهار مهر و محبت از طریق یک ورق نوشته و یا طرحی از دارچین روی شله زرد به سمع و نظر طرف مقابل رسانیده می‌شد.

چه بسا در نهان خودش حاوی انواع هشتگ و استیکر نیز بود و پیام را به درستی نیز انتقال می‌داد!

 

هرچند این شیوه طعم و بوی دلنشین‌تری داشت، با این حال دوام نیاورد!

کارت پستال‌های مزین به دست‌خط دوستانمان، کیک تولد پر از شمع به تعداد بهارهایی که سپری کرده‌ایم و هدیه‌ای کادوپیچ شده که مستقیم از دست عزیزانمان با مهر و محبت در آغوش می‌گرفتیم، رفته‌رفته به فراموشی سپرده شدند.

پس‌لرزه‌ شبکه های اجتماعی در خانواده

روابط عاشقانه نیز از این طوفان عظیم جان سالم به‌در نبرد و در نهایت عمق خود، به ارسال سه تا چهار عدد استیکر قلب مبدل شد.

وجوه مثبت تاثیر تکنولوژی بر روابط عاشقانه

با این حال، آن روی سکه را نیز باید دید. داستان، قسمت‌های خوب و هیجان‌انگیزی نیز دارد و تمامی آن بازگوکردن رخدادهای ناامیدکننده نیست.

خبر خوب این که همچنان می‌‌توان عاشق بود و از تکنولوژی نیز بیشترین بهره را برد. این را در نظر داشته باشیم که می‌توان مدیر یک شبکه اجتماعی قوی که پرچم‌دار انواع اپلیکیشن هست، بود و یک رابطه عالی نیز داشت.

مانند مارک زاکربرگ که این روزها دارد عالی زندگی می‌کند و وجوه مثبت تاثیر تکنولوژی بر روابط عاشقانه او، زبانزد خاص و عام است.
بیایید یک آیفون ۷ پلاس را برداریم و چند صحنه از زندگی روزمره‌‌مان را با آن ثبت نماییم و با اعجاب به تاثیر تکنولوژی بر روابط عاشقانه بنگریم.

صحنه اول:

روز دوشنبه همسرتان باید از رساله دکتری که ۵ سال برایش زحمت کشیده است، در حضور اساتید فن دفاع کند.

از یک ماه قبل تمامی مدارک را آماده نموده و می‌بایست آنها را به استاد راهنما بدهد تا پس از تایید ایشان مجوز دفاع صادر شود، ولی استاد به یک سفر ضروری به خارج از کشور رفته‌اند؛ و دقیقا روز دوشنبه باز می‌گردند.

حجم مطالب بسیار بالاست و با ایمیل ارسال نمی‌شود. اینجاست که آن روی سکه تکنولوژی خودش را نشان می‌دهد.

فایل‌هایی که از طریق ایمیل ارسال نمی‌شدند، به راحتی با تلگرام برای استاد ارسال شدند و ایشان نیز با یک پیام تلگرام ساده مجوز دفاع را صادر کردند.

همه چیز به خوبی و خوشی سپری شد و تاثیر تکنولوژی بر روابط عاشقانه در زندگی شما نیز در عکس روز دفاع در کنار اساتید، به شیوه نیکویی متبلور گشت.

صحنه دوم:

پس از مدت‌ها برای رفتن به یک سفر تفریحی برنامه‌ریزی کرده‌اید. تمامی مقدمات لازم برای رقم زدن یک مسافرت خاطره‌انگیز را فراهم کرده‌اید. مدیرعامل‌تان نیز کاملا با این سفر پنج‌روزه موافقت کرده‌ است.

با این‌حال یک اتفاق برنامه‌ریزی نشده رخ می‌دهد و دقیقا در آن روزهایی که شما احتمالا در سواحل خلیج‌فارس در حال قدم‌زدن باید باشید، یک گروه تجاری از شرکت ملاقات خواهند کرد و پروژه شما می‌بایست برای ایشان ارائه شود!

اینجاست که دوباره منتظر تاثیر تکنولوژی بر روابط عاشقانه هستید، از نرم‌افزار Net Support کمک می‌گیرید و هم‌زمان از راه دور به سیستم خودتان و مدیرعامل از راه دور متصل می‌شوید و پروژه را به خوبی ارائه‌ می‌دهید.

از هر چهار جوان یک نفر عاشق یک ربات خواهد شد

صحنه سوم:

برای یک سفر کاری به خارج از کشور سفر کرده‌اید. در این مدت فرزند دلبندتان اولین کلمات را بر زبان آورده و تازه یاد گرفته که با صحبت کردن پیام خود را به اطرافیان برساند. لحظاتی منحصربه‌فرد در زندگی هر انسان که نمی‌توان به سادگی از کنارش عبور کرد.

اولین پست پاییزی همسرتان در اینستاگرام ویدئوی ضبط شده از همین لحظات است.

هرچند تا قبل از این از اینکه مردم تصویر صحنه‌های غذا خوردنشان را هم در اینستاگرام به اشتراک می‌گذارند، به طور نامحسوسی حرص می‌خوردید!

ولی این‌بار هزار بار صحنه غذا خوردن فرزندتان را که توام شده با صحبت کردن او، بیش از هزار بار نگاه می‌کنید و ناخودآگاه به این می‌اندیشید که این تاثیر تکنولوژی بر روابط عاشقانه میان خانواده شما، چقدر عمیق بوده است.

تاثیر تکنولوژی بر روابط عاشقانه بسیار زیاد است و از آن می‌توان به عنوان پلی در تحکیم روابط استفاده کرد. پس از اینکه در عصر تکنولوژی هستیم خوشحال باشیم.

 

 

کلمات کلیدی : تبلیغات در شبکه های اجتماعی پیشنهاد ویژه , تبلیغات شبکه های اجتماعی , social media marketing , مدیریت شبکه های اجتماعیتاثیر تکنولوژی بر روابط عاشقانه , وجوه مثبت تاثیر تکنولوژی بر روابط عاشقانه

 

منبع : هات آپ نیوز , فامیلی وب

منبع مطلب : https://linestore.ir/%D8%AA%D8%A7%D8%AB%DB%8C%D8%B1-%D8%AA%DA%A9%D9%86%D9%88%D9%84%D9%88%DA%98%DB%8C-%D8%A8%D8%B1-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%B9%D8%A7%D8%B4%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%B1%D8%A7-%DA%A9%D8%B4%D9%81/

درباره ی مهندس درویش زاده

همچنین ببینید

چگونه اعتماد به نفس خود را افزایش دهیم؟

آیا اولین باری را که برای استخدام، قرار مصاحبه داشتید و می خواستید در مقابل …

یک دیدگاه

  1. نباید اجازه بدیم شبکه های اجتماعی در زندگی شخصیمون دخالت کنه، باید کنترل کنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی پشتیبانی تلگرامی لاین استور