خانه / مطالب مرتبط / واتس‌اپ قابلیت جدید استاتوس را معرفی کرد

واتس‌اپ قابلیت جدید استاتوس را معرفی کرد

فیسبوک در تلاش است تا امکانات تمام برنامه های خود را شبیه به Snapchat کند و دنباله روی این سرویس پیام رسان پرطرفدار باشد. در راستای تأیید شایعاتی که از ماه های قبل در رابطه با قابلیت استاتوس واتس اپ به گوش می رسید، واتس اپ گزینه اشتراک گذاری عکس و فیلم را در استاتوس ایجاد کرد.

Image result for ‫واتس‌اپ قابلیت جدید استاتوس را معرفی کرد‬‎
قابلیت استاتوس حالا یک زبانه جدید میان Chats و Calls ایجاد خواهد کرد و قرار دادن استاتوس‌ها نیز مشابه استوری اینستاگرام خواهد بود. همچنین وقتی استاتوس جدیدی ایجاد می‌کنید می‌توانید تنظیم کنید که این استاتوس برای چه افراد خاصی نمایش داده شده یا نشود. در این زبانه بخش My Status آخرین استاتوس شما را به همراه بینندگان آن نشان می‌دهد؛ بخش Recent Updates استاتوس‌های ایجاد شده توسط دوستانتان در ۲۴ ساعت اخیر را به نمایش گذاشته و Viewed Update هم به‌روزرسانی‌های نمایش داده شده را لیست می‌کند. همچنین قابلیت Mute کردن استاتوس‌ها نیز وجود داشته و اگر استاتوس خود را حذف کنید دیگر برای هیچ‌یک از مخاطبانتان قابل رویت نخواهد بود.
منبع مطلب : https://linestore.ir/%D9%88%D8%A7%D8%AA%D8%B3%E2%80%8C%D8%A7%D9%BE-%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%AA-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8%B3-%D8%B1%D8%A7-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C/

درباره ی مهندس درویش زاده

همچنین ببینید

چگونه اعتماد به نفس خود را افزایش دهیم؟

آیا اولین باری را که برای استخدام، قرار مصاحبه داشتید و می خواستید در مقابل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی پشتیبانی تلگرامی لاین استور